

1 785 ₴/упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirka |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Градація | P2000 |
| Матеріал | Карбід кремнію |
| Зернистість | 2000 |
| Тип зв'язки | Синтетична смола |
| Тип насипання | Тривимірна |
| Загальні | |
| Довжина | 229 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 10 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Одиниця виміру | Штука |
| Кількість в упаковці | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип основи | Нетканий матеріал з поліамідного волокна |
| Область застосування | Кузовний ремонт, Будівництво і декор, Деревообробка, Обробка композитів, Автомобільна промисловість, Суднобудування, Металообробка |
| Тип | Шліфувальні листи |